Sport

Unitedi pas dyshes së Milanit

 

Manchester Unitedi po planifikon ta përforcojë ekipin. Skuadra e drejtuar nga trajneri Ole Gunnar Solskjaer është duke e monitoruar situatën e dyshes Gianluigi Donnarumma dhe Alessio Romagnoli.

Donnarumma është në vitin e fundit të kontratës të cilën nuk e ka vazhduar ende.