Sport

Chelsea e City pas Dahoudit

Chelsea e City pas Dahoudit
Foto: AP
 

Skuadrat nga Premier League, Chelsea dhe Manchester City kanë shprehur interesim për mesfushorin Mahmoud Dahoud.

Mediumet angleze kanë njoftuar se si Chelsea ashtu edhe City po bëjnë gati ofertën për ta bindur Borussia Dortmundin për ta lënë të lirë në fund të sezonit.