Sport

Ziyech insiston se Chelsea kontrolloi lojën

Ziyech insiston se Chelsea kontrolloi lojën
Foto: Ilustrim
 

Njëri prej golashënuesve në fitoren 2:0 të Chelseat ndaj Atletico Madridit, Hakim Ziyech ka insistuar se londinezët patën paraqitje fantastike.

Sipas tij, Atleticos nuk iu lejuan shumë hapësira dhe Chelsea e kontrolloi lojën në përgjithësi.