Sport

Chelsea kërkon mbrojtësin e Bayern Munichut

Chelsea kërkon mbrojtësin e Bayern Munichut
Foto: AP
 

Chelsea është në kërkim të një qendërmbrojtësi të ri. Mediat angleze kanë bërë të ditur se klubi londinez është duke e monitoruar situatën e Niklas Sule te Bayern Munichu.

Trajneri Thomas Tuchel, thuhet se e pelqën mbrojtësin gjerman dhe po synon ta bind të transferohet në Londër.