Sport

Mësohen çiftet e gjysmëfinales të Kupës së Kosovës

 

Janë mësuar çiftet e ndeshjeve gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll, në shortin e tërhequr të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës.

Shorti ka përcaktuar që në gjysmëfinale, të përballen Istogu - Dukagjini dhe Prishtina – Llapi.