Sport

Milani me kontratë të re për Donnaruman

 

Milani po tenton ta bindë portierin Gianluigi Donnarumman të vazhdojë kontratën.

Portieri italian është në vitin e fundit të kontratës dhe nuk ka pranuar ta vazhdojë ende atë. Mediat italiane kanë raportuar të martën se drejtuesit e klubit i kanë ofruar kontratë trevjeçare Donnarummas.