Sport

Çeku për medaljen e artë të Gjakovës: Sportistët vazhdojnë të jenë ambasadorët tanë më të mirë

 

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrullah Çeku, ka thënë se sportistët vazhdojnë të mbeten ambasadorët më të mirë të vendit, duke uruar xhudisten Nora Gjakova për fitimin e medaljes së artë në Tbilisi.

Çeki shtoi se dikasteri që ai drejton do të vazhdojë të jetë përkrah dhe në mbështetje të sportistëve.