Sport

Aguero i pavendosur

Aguero i pavendosur
Foto: AP
 

Sergio Aguero ka vendosur të largohet nga Manchester City.

Sulmuesi argjentinas nuk ka pranuar vazhdimin e kontratës me “Qytetarët” dhe do të largohet si lojtar i lirë.