Sport

Giroudi do të largohet nga Chelsea

Giroudi do të largohet nga Chelsea
 

Oliver Giroud do të largohet nga Chelsea në fund të këtij edicioni.

Sulmuesi francez është në vitin e fundit të kontratës me klubin londinez dhe nuk e ka vazhduar atë.