Sport

Aguero mund t’i bashkohet Tottenhamit

Aguero mund t’i bashkohet Tottenhamit
 

Sergio Aguero ka gjasa të mëdha që sezonin tjetër të jetë pjesë e skuadrës tjetër nga Premier League, Tottenhamit, ka njoftuar të mërkurën “The Telegraph”.

Bëhet e ditur se Aguero është shumë i interesuar të transferohet te Tottenhami pasi tashmë ka biseduar me drejtuesit e klubit nga Londra dhe trajnerin Jose Mourinho.