Sport

Supergol i Imerit në fitoren e Servettes

 

Kastriot Imeri ka shënuar gol shumë të bukur për Servetten që fitoi 2:1 në udhëtim ndaj Zuerichut.

Ndeshja e së dielës i takoi xhiros së 28-të të Superligës së Zvicrës. Imeri në minutën e 69-të gjuajti bukur nga rreth 30 metra dhe realizoi për 2:0.