Sport

Tri skuadra të njohura pas Lingardit

Tri skuadra të njohura pas Lingardit
 

Jesse Lingard mund të largohet nga Manchester Unitedi. Forma e mirë që po kalon sulmuesi i huazuar te West Hami ka bërë që skuadra të njohura të interesohen për të.

Sulmuesi 28-vjeçar këtë edicion me West Hamin në nëntë ndeshje ka realizuar tetë gola dhe ka bërë katër asistime.