Sport

Juventus – PSG, shkëmbejnë lojtarët

Juventus – PSG, shkëmbejnë lojtarët
 

Juventusi dhe Paris Saint-Germani mund t’i shkëmbejnë lojtarët.

Mediat italiane kanë bërë të ditur se drejtuesit e klubit të Juventusit i kanë ofruar PSG-së, Paulo Dybalan për Mauro Icardin.