Sport

Milani kërkon 50 milionë euro për Leaon

Milani kërkon 50 milionë euro për Leaon
FOTO: AP
 

Milani do të kërkojë 50 milionë euro prej secilit klub që shpreh interesim ta blejë sulmuesin Rafael Leao.

Për portugezin 21-vjeçar interesim kanë shprehur së fundmi Wolverhamptoni, Evertoni dhe Juventusi.