Sport

Juventusi zëvendëson Szczesnyn me portierin e njohur

Juventusi zëvendëson Szczesnyn me portierin e njohur
FOTO: AP
 

Wojciech Szczssny mund të largohet nga Juventusi në fund të këtij sezoni.

Drejtuesit e klubit italian nuk janë të kënaqur me paraqitjet e portierit polak dhe po planifikojnë shitjen e tij.