Sport

Juventusi synon ta rikthejë Moise Keanin

Juventusi synon ta rikthejë Moise Keanin
Foto: Ilustrim
 

Miose Keani mund të rikthehet te Juventusi, vetëm dy vjet pas transferimit tek Evertoni për 27.5 milionë euro.

“Gazeetta dello Sport” shkruan se “Zonja e Vjetër” është penduar që e ka shitur sulmuesin Kean dhe dëshiron ta rikthejë atë në verë.