Sport

Real Madridi sytë kah Sterlingu

Real Madridi sytë kah Sterlingu
FOTO: AP
 

Real Madridi është i interesuar të nënshkruajë me yllin e Manchester Cityt, Raheem Sterling, sipas Daily Star, pasi përformancat e Phil Fodenit për Pep Guardiolan e kanë bërë Sterlingun më pak të rëndësishëm se më parë.

Sterling thuhet se është ende i lumtur në skuadrën e tij aktuale, që është e destinuar ta fitojë Premier Ligën dhe janë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.