Sport

Milani favorit për transferimin e Pezzellas

Foto: AP
 

Milani është favorit për transferimin e German Pezzelas nga Fiorentina, shkruan “Calciomercato”.

Qendërmbrojtësi ende nuk ka firmosur kontratë të re me Fiorentinan dhe Milani është duke insistuar për transferimin e tij.