Sport

Gollini është prioritet i Romës

Gollini është prioritet i Romës
 

Portieri i Atalantas, Pierluigi Gollini, është i lidhur me një kalim te Roma gjatë verës. Madje, “Calcomercato” shkruan se 26-vjeçari është në listën e dëshirave te klubi romak.

Raportohet se bisedimet midis Romës dhe përfaqësuesve të lojtarit të Atalanta, kanë filluar më herët.