Sport

Interi kërkon portier në Serie A

Interi kërkon portier në Serie A
Foto: Ilustrim
 

Interi është në kërkim të një portieri të ri. Mediat italiane kanë bërë të ditur të premten se drejtuesit e klubit po kërkojnë të sjellin një portier të ri në skuadër.

Samir Handanoviq ka kontratë me Interin deri në vitin 2022 dhe nuk do ta vazhdojë atë.