Sport

Fiorentina e Juventusi marrin nga një pikë

 

Fiorentina dhe Juventusi luajtën baras të dielën.

Takimi i xhiros së 33-të në Serie A ndërmjet këtyre dy skuadrave përfundoi me rezultatin 1:1.