Sport

Faqja zyrtare e Dritës mbushet me akuza për klubin

 

Pas disfatës së pësuar nga Prishtina, klubi i Dritës ka pranuar ofendime dhe akuza të shumta në faqen e saj zyrtare në Facebook. Komentues kanë shfryer mllefin duke sharë klubin dhe duke akuzuar për lëshim të ndeshjes.

Drita humbi në shtëpi me rezultat 2-1. Vendasit kaluan në epërsi fillimisht në minutën e 20-të, derisa Prishtina ia doli të barazonte dhe ta merrte epërsinë.