Sport

Hazardi i gatshëm për ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

 

Eden Hazardi do të jetë i gatshëm për ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Ylli belg ka tejkaluar lëndimin dhe do të jetë në gjendje ta ndihmojë ekipin e tij në këtë përballje.