Sport

Neymar më i lumtur se kurrë te PSG-ja

 

Sulmuesi brazilian, Neymar ka insistuar se ky edicion është më i lumturi i tij te Paris Saint-Germaini dhe ka shtuar se “kohët e vështira” që i kishte te ekipi francez, tashmë i ka lënë pas vetes. Me këtë paralajmërim, Neymar ka dhënë sinjale se është i gatshëm për të vazhduar kontratën me PSG-n, që i skadon vitin e ardhshëm.

“Është me rëndësi se po ndihem mirë këtu. Mund të them se i kam kaluar tashmë kohët e vështira dhe ky është edicioni im më i lumtur te Parisi”, është shprehur Neymar.