Sport

Cilësia e PSG-së do të jetë telashe për Guardiolan

Foto: AP
 

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka duruar netët pa gjumë duke u përpjekur të gjejë një mënyrë për t’i ndalur yjet e Paris Saint-Germainit, sulmuesit Neymar dhe Kylian Mbappe, në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Gjysmëfinalja e parë në mes të Paris Saint-Germainit dhe Manchester Cityt luhet të mërkurën prej orës 21:00 në “Parc des Princes”.