Sport

Milani në dyshim për të ardhmen e Tomorit

 

Milani nuk është i bindur nëse Fikayo Tomori meriton të shpenzohet në blerjen e kartonit nga skuadra e Chelseas.

Gazeta italiane “Gazzetta dello Sport” ka raportua se te Milani janë në dyshim, meqë reprezentuesi anglez, ka bërë një numër gabimesh në ndeshjet e fundit dhe mund t’i shtyjë drejtuesit e klubit kuqezi ta kthejnë pas përfundimit të huazimit.