Sport

Batatina: Fokusi i Llapit, te Kupa

 

Pas humbjes nga Drenica në Skenderaj, trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka thënë se skuadra e tij e ka fokusin e plotë te Kupa e Kosovës, ku ka arritur në finale.

Ai është shprehur se në ligë ndihet komod dhe nuk e mendon rënien nga elita e futbollit kosovar.