Sport

Arsenali, njëri prej opsioneve për Calhanoglun

 

Arsenali është një prej tre opsioneve për Hakan Calhanoglun për të vazhduar karrierën pasi mesfushori turk ka vendosur të largohet nga skuadra e Milanit pas përfundimit të sezonit aktual, kanë njoftuar të enjten mediumet italiane.

Calhanoglu ka refuzuar rinovimin e kontratës që i skadon në verë dhe do të largohet nga “San Siro” si lojtar i lirë.