Sport

Interi e Chelsea në garë për Pjaniqin

 

Chelsea dhe Interi janë futur në garë për mesfushorin boshnjak Miralem Pjaniq, i cili pritet të largohet nga skuadra e Barcelonës gjatë kësaj vere.

Lajmi është bërë i ditur të enjten nga e përditshmja spanjolle “El Mundo Deportivo”.