Sport

Berisha shënoi falë asistimit të Mulajt

 

Dy Liridonët e Kriensit bashkëvepruan mes vete dhe shënuan një gol në fund.

Liridon Berisha realizoi për Kriensin me asistimin e Liridon Mulajt në minutën e 10-të në barazimin e Kriensit përballë Wilit 1:1. Ishte ndeshje e xhiros së 33-të në “Challenge League”, që është rangu i dytë i futbollit zviceran.