Sport

Mersim Asllani shënon dhe mposht Grasshopperin e Demhasajt

 

Mersim Asllani e shënoi golin e fitores për Lausanne Ouchyn.

Të premten, skuadra e Asllanit fitoi në udhëtim te Grasshopperi me rezultatin 2:1 në “Challenge League” të Zvicrës.