Sport

Behrami titullar në humbjen e Genoas

 

Mesfushori kosovar, Valon Behrami ka qenë titullar te Genoa në humbjen që e pësoi sot nga Sasssuolo me rezultatin 2:1. Ndeshja Genoa – Sassuolo u zhvillua të dielën dhe i takoi xhiros së 35-të të kampionatit italian, Serie A. B

Behrami luajti deri në minutën e 68-të. Genoa është në garë për mbijetesë. Zë vendin e e 14-të me 36 pikë, kurse Sassuolo në pozitën e shtatë me 56 pikë.