Sport

Barcelona ndalet në barazim nga Levante, i zbehen gjasat për titull

 

Barcelona ka barazuar 3:3 në udhëtim me Levanten, duke i zbehur kështu gjasat për ta fituar titullin në La Liga.

Lionel Messi (25’), Pedri (34’) dhe Ousmane Dembele (64’) realizuan për Barcelonën, ndërsa për Levanten shënuan Gonzalo Melero (57’), Jose Morales (59’) dhe Sergio Leon (83’).