Sport

Mane injoron Kloppin pas përfundimit të ndeshjes me Man. Utd

 

Përveç që deri tani pothuajse gjithçka ka shkuar keq te Liverpooli këtë sezon, edhe harmonia mes ekipit duket të jetë në nivele të ulëta.

Liverpoolit triumfoi të enjten 4:2 kundër Manchester United në “Old Trafford”, duke mbajtur gjallë shpresat për një vend në Champions, dhe pas përfundimit të ndeshjes në vend që të kishte gëzim, te Redsat ndodhi krejt e kundërta.