Sport

Iniesta ka synime të mëdha me Vissel Koben

 

Ish-reprezentuesi i Spanjës, Andres Iniesta, të premten ka thënë se synon të arrijë “suksese të mëdha” me ekipin nga Japonia, Vissel Kobe me te cilin e rinovoi kontratën edhe për dy vjet javën e shkuar.

Iniesta së fundi është kthyer nga lëndimi serioz dhe pritet të jetë i gatshëm për ta ndihmuar ekipin e tij.