Sport

Brazili i shqetësuar me Kupën e Amerikës në Kolumbi pas incidenteve

 

Konfederata e futbollit brazilian ka thënë se është tejet e shqetësuar me situatën aktuale në Kolumbi, një muaj para Kupës së Amerikës.

Të premten u publikua lista e skuadrës për ndeshjet kualifikuese të Kupës së Botës në muajin e ardhshëm kundër Ekuadorit dhe Paraguait.