Sport

Barcelona synon fitoren për t’i bërë presion Atleticos

 

Lionel Messi, Antoine Griezmann dhe bashkëlojtarët e tyre, stërvitën të shtunën për duelin që mund të jetë vendimtar për titull kampioni në La Liga.

Të dielën, Barcelona luan në udhëtim te Celta Vigo.