Sport

Barcelona vë në shitje yjet e ekipit

 

Barcelona po planifikon të shesë disa futbollistë për të përforcuar ekipin.

Sipas “Mundo Deportivos”, drejtuesit e klubit kanë vendosur të shesin gjatë verës të paktën katër lojtarë: Philippe Coutinhon, Martin Brethwiten, Samul Umtitin dhe Mirealem Pjaniqin.