Sport

Xhaka mohon largimin nga Arsenali

 

Granit Xhaka ka hedhur poshtë spekulimet se mund të largohet nga Arsenali gjatë kësaj vere.

Mesfushori shqiptar ka bërë të ditur se është i lumtur te londinezët dhe është i përqendruar të jap më të mirën tek ekipi anglez.