Sport

Përleshje në mes të tifozëve të Cityt dhe Chelseat

 

Tifozët të shumtë të skuadrës së Manchester Cityt dhe Chelseat kanë bllokuar rrugët e qytetit të Portos para finales së Ligës së Kampionëve.

Mediat angleze kanë raportuar se gjatë ditës ka pasur përplasje mes tifozëve të të dyja skuadrave.