Sport

Llapi ua vazhdon kontratat 7 lojtarëve kryesorë

 

Në ditën kur Llapi e ka mësuar kundërshtarin në Ligën e Konferencës, ua ka vazhduar kontratën shtatë lojtarëve kryesorë të skuadrës.

Kapiteni Bujar Idrizi, Benjamin Emini, Arbnor Ramadani, Elvis Prençi, Ardit Peposhi, Kushtrim Shabani dhe Edon Zeqiri, kanë firmosur me klubin nga Podujeva edhe për një vit.