Sport

Portieri Avdyli kthehet te Llapi

 

Portieri Ilir Avdyli është kthyer te Llapi pas katër vjetësh. Lajmin për kthimin e portierit 190 centimetra e ka bërë të ditur klubi llapjan në Facebook.

Me Llapin ish-portieri i KEK-ut, Ferizajt, Hajvalisë, Tiranës, Shkëndijës së Tetovës, Kamzës, Kukësit dhe Feronikelit ka nënshkruar kontratë trevjeçare. Avdyli pjesë e Llapit ishte në edicionin 2016/17.