Sport

Edmond Azemi i jep fund karrierës mes lotëve

 

Mes emocioneve dhe lotëve, ikona e Sigal Prishtinës, Edmond Azemi, i ka dhënë fund karrierës së tij si basketbollist aktiv.

Tërheqjen nga basketbolli e ka bërë nëpërmjet një konferencë për media, të mbajtur të premten në Pallatin e Sporteve në Prishtinë.