Sport

Mancini konfirmon rikthimin e Verrattit

 

Përzgjedhësi i Italisë, Roberto Mancini, do të bëj ndryshime në formacion përballë Uellsit të dielën, dhe ka konfirmuar se Marco Verratti mund të luajë.

“Azurrët” e luajnë ndeshjen e tretë të fazës së grupeve kundër Uellsit dhe do ta fitonin Grupin A nëse e shmangin humbjen.