Sport

Napoli i ofron kontratë të re dhe ia garanton vendin e titullarit Meretit

FOTO: AP
 

Drejtuesit e klubit të Napolit do t’i ofrojnë kontratë të re portierit Alex Meret.

“La Gazzeta dello Sport” bën të ditur se Meretes do t’i garantohet vendi i titullarit te skuadra napolitane e cila në edicionin e ri do të drejtohet nga trajneri Luciano Spalletti.