Sport

Messit edhe një javë i përfundon kontrata te Barça, “bisedimet vazhdojnë”

 

Barcelona dhe Lionel Messi janë ende në bisedime, por larg marrëveshjes për zgjatje të kontratës, ka konfirmuar të mërkurën mediumi “Goal”.

Marrëveshja e Messit në Camp Nou skadon në fund të qershorit, duke e bërë atë lojtar të lirë që nga 1 korriku.