Sport

Messit i skadon sot kontrata me Barcelonën

 

Yllit argjentinas Lionel Messi do t’i skadojë sot pas mesnate kontrata me Barcelonën.

Messi ende nuk është pajtuar për vazhdim të kontratës dhe do të jetë lojtar i lirë nga 1 korriku.