Sport

Drita e humb miqësoren nga Shkupi

 

Skuadra e Dritës e ka humbur ndeshjen e tretë dhe të fundit, përpara se të paraqitet në raundin e parë kualifikues të Ligës së Konferencës.

Drita të mërkurën është mposhtur nga skuadra e Shkupit me rezultatin 2:1 në ndeshjen e luajtur në Ohër.