Sport

Manaj realizon “hat-trick” për Barcelonën në miqësore

 

Reprezentuesi i Shqipërisë, Rey Manaj, ka realizuar tre gola sot në fitoren 4:0 të Barcelonës në ndeshjen miqësore ndaj Gimnasticut.

Manaj u grumbullua me ekipin e parë të Barcelonës. Ai të tre golat i realizoi në pjesën e dytë, në minutat 60, 86 dhe 90.