Sport

Kosova e nis me humbje turneun e futsallit

 

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, ka pësuar humbje nga Uzbekistani me rezultat 6:3, në ndeshjen e parë të turneut kontinental që po mbahet në Tailandë.

“Dardanët” kishin epërsi në pjesën e parë, por nuk ia dolën që ta ruajnë atë dhe pësuan disfatë.